Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-07-03 00:26:47

Frostiq

Funkel Nufka Nieśmigana

Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 2
Punktów :   

Gildia

Witam wszystkich!

Chciałbym dołaczyc do waszej gildi, wlasnie dlatego tu jestem i pisze tego posta.
Napisze cos o mojej skromnej osobie i postaci.

Nick w grze (taki jak na forum): Frostiq
Level (efektownie idzie w góre): 58
Postac jest bez przerwy rozwijana, za niedługo kupie grzyby i bedzie szlo jeszcze lepiej.
Zareczam, ze nie jestem dzieckiem "neo" majacym 11 lat tak jak pisal Mhonar w watku "Zasady rekrutacji".

Wiem, ze przyjmujecie od 60 lvl ale byl bym wdzieczny gdybyscie zrobili wyjatek.
Mam nadzieje, ze moja prosba zostanie pozytywnie rozpatrzona.
Z niecierpliwością czekam na odpowiedz na forum, bądź po prostu na zaproszenie w grze.

Pozdrawiam,
Marek

PS. Przepraszam za double posta ale strasznie sie zakrecilem i mimo zarejestrowania na forum napisalem jako gosc.

Offline

 

#2 2011-07-03 06:30:56

Mhonar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: Gildia

Nie znam Cie ale po tym co napisales tutaj, co napisales na szejku. Bylbym sklonny zaryzykowac i wziac Cie od 30lvl :]

Witamy na pokladzie. Sklejajac conajmniej dwa zdania ktore sa inne od "Elo moge do gildii?" albo "Dasz do gildii?" sklania mnie do zainteresowania sie kandydatem (brzmi to malo ambitnie ale gra rowniez wybitna nie jest ) . W momencie gdy ktos pisze skladnie, pelnymi zdaniami i potrafi wyrazic w formie pisemnej, dosadnie to czego oczekuje.. No coz, w takim wypadku biore bez pytania.

Pozdrawiam i powodzenia :]

P.S. A.. pijesz piwo?

P.S.S. Aha, jak pisalem w zasadach rekrutacji, tak czynie. Pjona! :]

Offline

 

#3 2011-07-03 09:45:26

Frostiq

Funkel Nufka Nieśmigana

Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gildia

Ciesze sie, ze bede mogl wraz z wami walczyc i zdobywac doswiadczenie. Wole napisac pelnymi zdaniami, niz takimi plytkimi.
Hmm... Piwko pije chetnie ;] Dzieki, widac, ze jestes słowny

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkwow.pun.pl www.katowice-deskorolka.pun.pl www.metin6.pun.pl www.aplikancinotarialni.pun.pl www.ricoe-gra.pun.pl