Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-06-09 21:32:04

 MASPEClK

Forumowy Wieśniaczyna

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 11
Punktów :   

POKÓJ ZWIERZEŃ

Wymyśliłem ten dział w celu sprawdzenia co inni sądzą o rzeczach które robisz, a do których normalnie byś się nie przyznał

Skoro założyłem to ja zaczne co sądzicie o tym że gram zielone imperium pomimo 16-tego roku życia (mam 22mln pkt) , oraz oglądam Naruto Shippuuden i DB ?

Offline

 

#2 2011-06-09 23:00:40

Mhonar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: POKÓJ ZWIERZEŃ

Narazie skomentuje, jutro po pracy cos skrobne o sobie, chociaz nie wiem czy sa rzeczy do ktorych bym sie nie przyznal (moze troche inaczej ten post jednak wyjdzie )

1. 22 mln pkt mi nic nie mowi bo nie gram :] Nie wiem czy to duzo czy malo, czy poswieciles na to pol swojego zycia itd
2. DB pomimo 25 roku zycia sam ogladam a Naruto musze dorwac :] (jestem bardziej porabany jak Ty?)

Nie uwazam by to co robisz bylo czyms negatywnym. Kazdy spedza swoj czas tak jak lubi, ja mimo ze pracuje, na dniach/tygodniach bede bronil pracy dyplomowej a potrafie spedzic caly dzien przy konsoli ps3, grajac w gry i cieszac sie z tego jak dziecko :]

Nie wciskajmy sie w jakis schemat "doroslego" czlowieka, ktory musi myslec o pracy, zalozeniu rodziny i innych "sztywnych" rzeczach. Caly czas pracujemy na swoje wspomnienia by byly jak najlepsze.

No wlasnie. Co myslicie o dniu calkowitego odchamienia sie? Czyt. robienia tylko to na co sie ma ochote, bez obowiazkow, bez sluchania kogokolwiek? Np. tak jak ja, moge wstac rano, szamac sobie, pic kawe, browary, siedziec przy konsoli, od czasu do czasu zagladajac do laptopa co sie dzieje na szejku i paru innych grach czy stronach www. Mam tak raz na jakis czas, ze potrzebuje takiego dnia. Zeby sie "zatrzymac" w srodku zapieprzajacego swiata "Naladowac baterie" na kolejne dni i ruszyc  z kopyta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samstudchemul.pun.pl www.skp.pun.pl www.warbrotherhood.pun.pl www.szczepknieja.pun.pl www.slaskiots.pun.pl